Rozwój dzieci Łódź

Potegaumyslu.pl oferuje bardzo szeroką gamę zajęć edukacyjnych przeznaczonych dla młodzieży. Począwszy od zajęć szkolnych aż po kursy kulinarne. Tworzymy zespół psychologów oraz pedagogów, którzy intensywnie pracują dla dobra innych osób. Skupiamy się na rozwoju intelektualnym a także duchowym młodzieży jak również dzieci. Nasze zajęcia pomagają dzieciom w różnym wieku rozwinąć ich potencjał a także poznać różne aspekty życia. Każdy oferowany przez nas kurs przeznaczony jest specjalnie dla młodzieży i dzieci.

Potegaumyslu.pl jest znanym centrum , które stosuje metody teddy eddie, centrum, które oferuje wysokiej jakości metody oraz materiały stosowane do nauczania angielskiego w naszym kraju. Nauczamy języka angielskiego dzieci w wieku od dwóch do siedmiu lat, zaś nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Zatrudnieni u nas nauczyciele mają bardzo wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie w wykładanej dziedzinie.

Potegaumyslu.pl to także kurs szkoleniowy z zakresu umiejętności społecznych. Celem tego kursu jest pomoc ludziom w doskonaleniu umiejętności społecznych, zarządzaniu swoimi emocjami, radzeniu sobie w trudnych sytuacjach, radzenia sobie z gwałtownym gniewem oraz poprawie zdolności nawiązywania kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.