Deski bambusowe powinno się zabezpieczyć przed uszkodzeniami.

Co położyć na podłogę w domu? Czy lepsza okaże się deska lakierowana, warstwowa, deska lita, olejowana, a może podłoga bambusowa, która jest ostatnio hitem? Podłogi wykonane z deski bambusa charakteryzują się niepowtarzalnym designem, oraz wysoką twardością. Unikalne wybarwienia dają wnętrzom nietypowego charakteru.

Wysoka jakość produktu zagwarantuje domownikowi dużą satysfakcje z użytkowania podłogi wykonanej z desek bambusowych przez długie lata. Podłogi są proste w montażu, zaś dzięki zastosowaniu konserwujących środków ekologicznych utrzymanie podłogi to czysta przyjemność. Półprodukt do produkcji podłogi bambusowej pochodzi z plantacji fairtrade. Dlatego że materiał bambusowy charakteryzuje się dużą gęstością oraz wytrzymałością, są one ponad 2 razy bardziej trwałe aniżeli zwyczajne drewniane podłogi. Dzięki zastosowaniu najnowszej techniki opartej na pokryciu desek kilkoma warstwami specjalnego lakieru, podłoga bambusowa odporna jest na ścieranie. Zarówno unikatowy design jak i trwałość bambusowych podłóg, to nie tylko wyjątkowa przyjemność dla stóp ale także dla portfela. Mając na uwadze materiał użyty do produkcji bambusowej podłogi, pod wpływem wilgoci ten materiał nieustannie kurczy się lub rozszerza.

Z tego powodu powinno się zabezpieczyć ten materiał przed uszkodzeniami, stosując do tego odpowiednie środki do pielęgnacji. Deski bambusowe powinno się zabezpieczyć przed uszkodzeniami stosując adekwatne działania pielęgnacyjne jak na przykład usuwanie piachu czy kurzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *